Firminio stiliaus kūrimas

Firminis stilius yra vienas iš nedaugelio reklamos ir rinkodaros įrankių naudojamas kiekvienos šiuolaikinės įmonės. Pagrindinė jo funkcija – išlaikyti prekės ženklo vientisumą įvairiuose komunikacijos kanaluose.

Investicijos  į jo kūrimą  atsiperkamumą gana sunku paskaičiuoti, tačiau viena aišku – tai pirmojo įspūdžio suteikimo šansas, o geras pirmasis įspūdis, svarbus žingsnis į Jūsų verslo sėkmę.

Ilgalaikėje perspektyvoje tinkamai sukurtas firminis stilius didina įmonės vardo žinomumą, prisideda prie palankaus įmonės įvaizdžio formavimo, skatina įmonės populiarumo rinkoje augimą, kelia klientų ir partnerių pasitikėjimą, didina kontaktų su klientais efektyvumą.

Firminio stiliaus kūrimas – tai procesas, kuomet pasirenkami ir derinami elementai (tam tikri grafiniai objektai ir šrifto sprendimai), užtikrinantys visų su įmone susijusių objektų (produkcijos, prekių pakuočių, dokumentacijos, reklamos, drabužių ir pan.) išvaizdos bendrumą.

Kuriame šiuos firminio stiliaus elementus: logotipas, vizitinė kortelė, vokas, blankas, sąskaita faktūra, skrajutė, plakatas, lankstinukas,  aplankas, diplomas, nuolaidų kortelė, kvietimas, reklama ant transporto priemonių, prezentacijos šablonas, bloknotas, el. pašto parašas, socialinių tinklų įrašų šablonai ir kt.

Kuriame firminio stiliaus aprašą ( brandbook) – jį sudaro logotipas, logotipo naudojimo taisyklės, spalvų paletė, šriftai. Taip pat pagal pageidavimą kiti reikalingi firminio stiliaus elementai.

FIRMINIO STILIAUS KŪRIMO KAINOS

Produktas

Kaina

Firminio stiliaus aprašas:

„Mini” paketas – logotipas, spalvos, šriftai

200 €

„Medium” paketas – logotipas, spalvos, šriftai+ 3 reikalingi elementai

250 €

„Maxi” paketas – logotipas, spalvos, šriftai + 6 reikalingi elementai

300 €

 

Kainos pateiktos be PVM.